Recenzje

Rękawiczki Gripper Accent

Rękawiczki Gripper ACCENT

 

Tym razem sprawdzaliśmy funkcjonalność rękawiczek Gripper z zimowej kolekcji firmy Accent. Produkt sprawdziła nasza zawodniczka, biegaczka Agata Kiełbus. Zapraszamy.

 

 

Agata Kiełbus, biegaczka SOWIE Team

 

Rękawiczki Gripper ACCENT, miałam okazję testować w pięknym kolorze żółtym, przez co mają ode mnie dodatkowy punkt (występują również w kolorze czarnym). Kolor jaskrawy, miejscami wyposażony w odblaski, które znakomicie odbijają światło i poprawiają widoczność na drodze. Jest to bardzo ważne dla osób, które są aktywne fizycznie po zmroku, przydatne zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym. 

Zgodnie z zapewnieniami producenta rękawiczki są bardzo lekkie, cienkie, a mimo to bardzo dobrze trzymają ciepło. Rękawiczki "oddychają", ręce nie pocą się. Na mroźniejsze dni, kiedy potrzebujemy naprawdę dobrej ochrony przed zimnem, mogą być używane jako pierwsza warstwa izolacyjna pod grubszą rękawiczkę.

Produkt posiada również specjalną powierzchnię antypoślizgową na wewnętrznej części dłoni. To zapewnia dobry uchwyt bidonu czy też kierownicy roweru. Na palcu wskazującym oraz kciuku producent zastosował specjalny materiał, który umożliwia obsługę ekranu smartfona, co bardzo ułatwia treningi. Bez problemu można odebrać telefon podczas biegu, zrobić zdjęcie, sprawdzić parametry treningu.

   

Podsumowując rękawiczki Gripper są bardzo dobrze wykonane i w 100% spełniają swoją funkcję. Jest w nich ciepło i wygodnie. Odblaski i jaskrawy kolor poprawiają bezpieczeństwo, a dzięki możliwości obsługi telefonu bez zdejmowania rękawiczki możecie zapomnieć o postojach w czasie treningów. Produkt jest dostępny w bardzo przystępnej cenie, w centrumrowerowe.pl dostaniecie je obecnie już za niecałe 50 zł (koszt na allegro ok. 55zł).

Oceniam produkt 5/5 i polecam wszystkim aktywnym fizycznie właśnie w okresie jesień - zima - wiosna.

 

 

Specyfikacja:

- odblaski: tak

- obsługa ekranów: tak

- antypoślizg: tak

- kolor: czarny, żółty

- cena: 49,90 zł (centrumrowerowe.pl)